Szűrés
Termékek szűrése
Ár
  • Alsó értékhatár:Felső értékhatár:
Gyártó
Kapacitás
  • Alsó értékhatár:Felső értékhatár:
Rendezés:
1234
Mutat
ÚJ

390 Ft

Raktáron

Típus: SFP modul - SM100SB-20A - 155M SFP Bi-di, 155Mb/s, 1310Tx/1550Rx,FP 20km, 20dB

ÚJ

390 Ft

Raktáron

Adatátviteli sebesség: 155Mb/s • Típus: SM100SA-20 SFP Switch Modul 1310nm FP SM, 20km, 21dB • Garancia: 36 hónap

ÚJ

390 Ft

Raktáron

Adatátviteli sebesség: 155Mb/s • Típus: SM100MA-05 SFP Switch Modul 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB • Garancia: 36 hónap

ÚJ

390 Ft

Raktáron

Adatátviteli sebesség: 155Mb/s  Bi-Di • Típus: SM100SB-20B SFP Switch Modul 1550Tx/1310Rx FP 20km, 20dB • Garancia: 36 hónap

1 890 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 5 db • Port típusa: 100 Mbps • Switching kapacitás: 1,0 Gbps

%

2 590 Ft

2 290 Ft

Raktáron

D-Link switch • Portok: 8db 10/100Mbps RJ45 LAN • Nem menedzselhető • Ventillátor: nincs • Kialakítás: asztali • Műanyagházas

2 290 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 8 db • Port típusa: 100 Mbps • Switching kapacitás: 1,6 Gbps

%

2 790 Ft

2 390 Ft

Raktáron

D-LInk switch • 10/100 Mbit/s LAN port (5db) • Méret 87x47.8x21.7mm • 5V/0.55A külső adapter • Gyártói cikkszám GO-SW-5E 

2 390 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 5 db 10/100Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Portok • Szenderdek és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/802.3x  • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS

2 590 Ft

Raktáron

TP-Link Switch • 5 db 10/100 lan port • Külső tápegység: 9.0VDC / 0.6A • Gyártói cikkszám: TL-SF1005D

%

3 090 Ft

2 790 Ft

Raktáron

D-Link switch • Portok: 5db 100MBps RJ-45 • Nem menedzselhető • ventilátor nélküli • Méret 125.3 x 83.4 x 29.1 mm

3 090 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 8 db 10/100Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Portok • Tanúsítványok: CE, RoHS

3 290 Ft

Raktáron

TP-Link switch • Portok: 8db 10/100Mbps RJ45 LAN • Nem menedzselhető • Ventillátor: nincs • Kialakítás: asztali •  Műanyagházas

%

3 690 Ft

3 290 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 8 db • Port típusa: 100 Mbps

3 390 Ft

Raktáron

Ez a Delock RJ45-kapcsoló egy manuális, kétirányú kapcsoló különféle, RJ45-porttal rendelkező eszközök csatlakoztatásához. Ez a kapcsoló kétféle célra használható. Négy olyan eszköz csatlakoztatható felváltva egy hálózathoz, amelyek RJ45-porttal rendelkeznek. Egy olyan eszköz csatlakoztatható felváltva négy hálózathoz, amely RJ45-porttal rendelkezik.

3 890 Ft

Raktáron

TP-Link WDM két irányú SFP modul • Támogatott a WDM két irányú technológia • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP • Hullám hossz TX: 1310nm / RX: 1550nm • Tápellátás 3,3 V • Kábel :Single-mód optikai  • Optika típusa: 9/125 μm Single-mód • Max. kábel hossz: 10 km • Adatátvitel: 1,25 Gbps • Csatlakózás típusa: LC/UPC

3 990 Ft

Raktáron

Adatátvitel: 10/100 Mbit/s • Protokollok: Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. • UTP Cat 3 (10 Mbps) Cat 5 (100 Mbps) • MAC címtábla: 2K

4 690 Ft

Raktáron

Szabványok és protokollokIEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP  •  Hullám hossz: 1310nm  •  Tápellátás: 3,3 V  •  Biztonság és kibocsájtás: FCC, CE  •  Kábel: Szingle-mód optikai kábel  •  Optika típusa: 9/125μm Single-mód  •  Max. kábel hossz: 10 km  •  Adatátvitel: 1,25 Gbps  •  Csatlakózás típusa: LC/UPC  

4 690 Ft

Raktáron

Szabványok és protokollok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP  •  Hullám hossz: 850nm  •  Tápellátás: 3,3 V  •  Kábel: Multimód  •  Optika típusa: 50/125μm vagy 62,5/125μm multimód  •  Max. kábel hossz: 550 m  •  Adatátvitel: 1,25 Gbps  •  Csatlakózás típusa: LC/UPC  

%

5 390 Ft

4 790 Ft

Raktáron

Portok száma: 5 db • Fő portok fajtája: 1000BASE-T Gigabit Ethernet • Switching kapacitás: 10 Gbps • 802.3az Energy-Efficient Ethernet támogatás • Asztali, ventilátor nélküli kialakítás • Műanyag ház • Jumbo frame • Kábel diagnosztika • MAC address: 8K • Portonkénti QoS queue: 4

4 790 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 8 db 10/100/1000Mbps • Auto-Negotiation • Auto-MDI/MDIX • Port típusa: 1Gb Réz

5 390 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 8 db 10/100/1000M RJ-45 adaptív port • Áteresztő képesség: 1488,00 Mpps • Switching kapacitás: 1,0 Gbps

%

6 190 Ft

5 490 Ft

Raktáron

D-Link Switch • Portok: 5db 100 Mbps • Nem menedzselhető • Auto MDI/MDIX Crossover • D-Link Green Technológia • Méret 100 x 98 x 28mm 

5 490 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Portok száma: 5 db 10/100/1000Mbps • Port típusa: 1Gb Réz • Áteresztő képesség: 7,40 Mpps • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS

5 690 Ft

Raktáron

TP-Link WDM két irányú SFP modul • Támogatott a WDM két irányú technológia • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP • Hullám hossz TX: 1550nm / RX: 1310nm • Tápellátás 3,3 V • Kábel :Single-mód  • Optika típusa: 9/125 μm Single-mód • Max. kábel hossz: 10 km • Adatátvitel: 1,25 Gbps • Csatlakózás típusa: LC/UPC 

5 890 Ft

Raktáron

CUDY switch • Portok: 6db 10/100Mps LAN (ebből 4db PoE) • Maximális adatforgalom: 1.2Gbps • Adatátviteli metódus: Store-and-forward • Passzív hűtés (ventillátor nélküli) • Méret 168 x 93 x 32 mm • Súly 1kg alatt

5 990 Ft

Raktáron

TP-Link Gigabites Switch • Csatlakozók: 5 db RJ45 (UTP) • Méretek: 140 x 88 x 23 mm • Külső tápegység (kimenet 9 VDC/0,6 A) • Gyártói cikkszám: TL-SG1005D

6 090 Ft

Raktáron

TP-Link switch • 5 db 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation RJ45 port, támogatott az Auto MDI / MDIX • Zöld Ethernet technológiával akár 84%-os energiamegtakarítás is elérhető • IEEE 802.3x folyamfelügyelet megbízható adattovábbítást biztosít • Acél borítás • Asztalra vagy falra helyezhető • Plug & Play, nem kell konfigurálni 

%

7 190 Ft

6 390 Ft

Raktáron

Típus: Asztali • Portok száma: 8 db • Menedzselhető (SNMP): Nem • QoS szabvány: Igen • Adatátviteli sebesség: 10/100/1000 Mbps

6 690 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Portok száma: 8 db 10/100/1000Mbps • Port típusa: 1Gb Réz • Áteresztő képesség: 11,90 Mpps • Switching kapacitás: 16,0 Gbps • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS

6 990 Ft

Raktáron

TP-Link Switch • 8 db Gigabit Lan port • Külső tápegység: 9VDC/0.6A • Méret: 180 x 90 x 25,5 mm • Gyártói cikkszám: TL-SG1008D

%

7 890 Ft

6 990 Ft

Raktáron

D-Link Switch • Portok: 8db 100 Mbps • Nem menedzselhető • Auto MDI/MDIX Crossover • D-Link Green Technológia • Méret 162 x 102 x 28mm 

7 490 Ft

Raktáron

Fix portos Switch • Portok száma: 5 db • Port típusa: 1Gb Réz • Switching kapacitás: 1,0 Gbps

7 590 Ft

Raktáron

TP-Link switch • Portok: 16db 10/100Mbps RJ45 LAN  • Nem menedzselhető • Ventillátor: nincs • Kialakítás: Asztali • Műanyagházas 

%

8 490 Ft

7 590 Ft

Raktáron

Típus: Asztali • Portok száma: 5 10/100/1000 Mbps port • Menedzselhető (SNMP): Nem • QoS szabvány: Igen • Adatátviteli sebesség: 10/100/1000 Mbps

7 790 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Portok száma: 8 db 10/100/1000Mbps • Port típusa: 1Gb Réz • Áteresztő képesség: 11,90 Mpps • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS


Rendezés:
1234
Mutat