Szűrés
Termékek szűrése
Ár
  • Alsó értékhatár:Felső értékhatár:
Gyártó
Kapacitás
  • Alsó értékhatár:Felső értékhatár:
Rendezés:
123
Mutat

2 190 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 5 db • Port típusa: 100 Mbps • Switching kapacitás: 1,0 Gbps

2 490 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 5 db 10/100Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Portok • Szenderdek és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/802.3x  • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS

2 990 Ft

Raktáron

TP-Link Switch • 5 db 10/100 lan port • Külső tápegység: 9.0VDC / 0.6A • Gyártói cikkszám: TL-SF1005D

3 190 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 8 db 10/100Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Portok • Tanúsítványok: CE, RoHS

3 890 Ft

Raktáron

TP-Link switch • Portok: 8db 10/100Mbps RJ45 LAN • Nem menedzselhető • Ventillátor: nincs • Kialakítás: asztali •  Műanyagházas

3 890 Ft

Raktáron

TP-Link WDM két irányú SFP modul • Támogatott a WDM két irányú technológia • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP • Hullám hossz TX: 1310nm / RX: 1550nm • Tápellátás 3,3 V • Kábel :Single-mód optikai  • Optika típusa: 9/125 μm Single-mód • Max. kábel hossz: 10 km • Adatátvitel: 1,25 Gbps • Csatlakózás típusa: LC/UPC

3 990 Ft

Raktáron

Adatátvitel: 10/100 Mbit/s • Protokollok: Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. • UTP Cat 3 (10 Mbps) Cat 5 (100 Mbps) • MAC címtábla: 2K

4 690 Ft

Raktáron

TP-Link Gigabites Switch • Csatlakozók: 5 db RJ45 (UTP) • Méretek: 140 x 88 x 23 mm • Külső tápegység (kimenet 9 VDC/0,6 A) • Gyártói cikkszám: TL-SG1005D

4 690 Ft

Raktáron

Szabványok és protokollok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP  •  Hullám hossz: 850nm  •  Tápellátás: 3,3 V  •  Kábel: Multimód  •  Optika típusa: 50/125μm vagy 62,5/125μm multimód  •  Max. kábel hossz: 550 m  •  Adatátvitel: 1,25 Gbps  •  Csatlakózás típusa: LC/UPC  

5 190 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Nem menedzselhető • Portok száma: 8 db 10/100/1000Mbps • Auto-Negotiation • Auto-MDI/MDIX • Port típusa: 1Gb Réz

%

5 690 Ft

5 190 Ft

Raktáron

D-Link switch • Kialakítás: Asztali • Csatlakozók: 5db GigabitLAN RJ45 • RAM gyorsítótár: 128KB • Vezérlés: nem menedzselhető • Fémház • Ventillátor nélküli • Méret: 100 x 98 x 28mm • Súly: 267g

5 690 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Portok száma: 5 db 10/100/1000Mbps • Port típusa: 1Gb Réz • Áteresztő képesség: 7,40 Mpps • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS

5 690 Ft

Raktáron

TP-Link WDM két irányú SFP modul • Támogatott a WDM két irányú technológia • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP • Hullám hossz TX: 1550nm / RX: 1310nm • Tápellátás 3,3 V • Kábel :Single-mód  • Optika típusa: 9/125 μm Single-mód • Max. kábel hossz: 10 km • Adatátvitel: 1,25 Gbps • Csatlakózás típusa: LC/UPC 

5 890 Ft

Raktáron

MikroTik Gigabit Ethernet SFP Transceiver modul • Mode MM  Adatátvitel: 1.25G •  Távolság: 550M •  Hullámhossz: 850nm • Csatlakozás: Dual LC • Formátum: SFP

6 090 Ft

Raktáron

TP-Link switch • 5 db 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation RJ45 port, támogatott az Auto MDI / MDIX • Zöld Ethernet technológiával akár 84%-os energiamegtakarítás is elérhető • IEEE 802.3x folyamfelügyelet megbízható adattovábbítást biztosít • Acél borítás • Asztalra vagy falra helyezhető • Plug & Play, nem kell konfigurálni 

%

7 290 Ft

6 690 Ft

Raktáron

Típus: Asztali • Portok száma: 5 10/100/1000 Mbps port • Menedzselhető (SNMP): Nem • QoS szabvány: Igen • Adatátviteli sebesség: 10/100/1000 Mbps

6 990 Ft

Raktáron

TP-Link Switch • 8 db Gigabit Lan port • Külső tápegység: 9VDC/0.6A • Méret: 180 x 90 x 25,5 mm • Gyártói cikkszám: TL-SG1008D

%

7 790 Ft

7 190 Ft

Raktáron

D-Link switch • Kialakítás: Asztali • Csatlakozók: 8db GigabitLAN RJ45 • RAM gyorsítótár: 192KB • Vezérlés: nem menedzselhető • Fémház • Ventillátor nélküli • Méret: 162 x 102 x 28mm • Súly: 415g

7 390 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Portok száma: 8 db 10/100/1000Mbps • Port típusa: 1Gb Réz • Áteresztő képesség: 11,90 Mpps • Switching kapacitás: 16,0 Gbps • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS

7 690 Ft

Raktáron

Fix portos Switch • Portok száma: 5 db • Port típusa: 1Gb Réz • Switching kapacitás: 1,0 Gbps

%

8 690 Ft

7 990 Ft

Raktáron

D-Link switch • Kialakítás: Asztali • Csatlakozók: 5db GigabitLAN RJ45 • Vezérlés: Menedzselhető (Web-alapú GUI / D-Link Network Assistent) • Fémház • Ventillátor: nincs • Méret: 100.5 x 82 x 28mm • Súly: 230g

8 190 Ft

Raktáron

Switch típus: Fixed port • Portok száma: 8 db 10/100/1000Mbps • Port típusa: 1Gb Réz • Áteresztő képesség: 11,90 Mpps • Szabványok és protokollok: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p • Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS

8 790 Ft

Raktáron

TP-Link switch • Portok: 16db 10/100Mbps RJ45 LAN  • Nem menedzselhető • Ventillátor: nincs • Kialakítás: Asztali • Műanyagházas 

%

9 590 Ft

8 790 Ft

Raktáron

Falra szerelhető • Kompatibilis az IEEE 802.3, 802.3u és 802.3x szabványokkal • 16 db 10/100 Mbit NWay TP-port (RJ-45) • NWay Autosensing (a kapcsolati sebesség automatikus felismerése) • NWay Autonegotiation (a Full duplex/Half duplex üzemmód automatikus felismerése) • MDI-II bővítőport (Uplink). Flow-Control Full duplex üzemmódban • Back-Pressure Half duplex üzemmódban • TP polaritás automatikus korrekciója • 512KB puffer-RAM dinamikus kiosztással • A felhasználók és a hardverek címeinek (MAC) automatikus felismerése • Asztali kivitel, ventilátor nélkül

9 990 Ft

Raktáron

TP-Link switch • 8 db 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation RJ45 port, támogatott az Auto MDI / MDIX •  IEEE 802.3x folyamfelügyelet megbízható adattovábbítást biztosít  •   Acél borítás  •  Asztalra vagy falra helyezhető  •  Támogatott a QoS (IEEE 802.1p) funkció  •  Plug & Play, nem kell konfigurálni  

10 090 Ft

Raktáron

Menedzselhető • Switch típus: Fixed port • Menedzselhetőség: Web • Portok száma: 5 • Port típusa: 1Gb Fiber • Switching kapacitás: 10,0 Gbps

10 290 Ft

Raktáron

LAN portok száma: 8 db • LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mbps • QoS • Hálózati sztenderdek: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3az

10 390 Ft

Raktáron

TP-Link switch • Portok: 8db Gigabit RJ45 LAN • Sávszélesség: 16Gbps • Menedzselhető (Web alapú kezelőfelület) • Ventillátor: nincs • Kialakítás: Asztali 

%

11 790 Ft

10 890 Ft

Raktáron

D-Link switch • Kialakítás: Asztali • Csatlakozók: 8db GigabitLAN RJ45 • Vezérlés: Menedzselhető (Web-alapú GUI / D-Link Network Assistent) • Fémház • Ventillátor: nincs • Méret: 145 x 82 x 28mm • Súly: 340g

11 190 Ft

Raktáron

Fix portos Switch • Portok száma: 8 db • Port típusa: 1Gb Réz • Switching kapacitás: 1,0 Gbps

12 490 Ft

Raktáron

TP-Link switch • Portok: 16db 10/100Mbps RJ45 LAN • Sávszélesség: 3.2Gbps • Nem menedzselhető • Ventillátor: nincs • Kialakítás: Rack-be szerelhető 

12 890 Ft

Raktáron

Csatlakozás: 4 db 10/100/1000 Mbps RJ45, 1 db 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE bemenet támogatással • Tápellátás: 802.3af/at PoE vagy USB Type C 5V • Menedzselhető

%

15 390 Ft

14 190 Ft

Raktáron

24-szer nagyobb adatátvitel, mint hub-nál • Auto MDI/MDIX Uplink minden porton • Biztonságos tárolás-továbbítás switch-cselés • IEEE 802.3x Flow-Control biztosítja az adatátvitelt • 8K MAC címtáblázat • 200 Mbit Full-Duplex sebesség a szerverrel • Back-Pressure Half duplex módban • Beépített kábel menedzsment modul • Puffer-RAM automatikus kiosztással minden port számára

14 590 Ft

Raktáron

8-portos web menedzselhető Switch • Auto MDI/MDI-X, Store and Forward működés, Full Duplex, Flow Control • 8 db 10/100/1000 Mbps LAN RJ45 port • 16 Gbps switching kapacitás • 4K MAC címtábla méret • 192 KB beépített buffer • 9 KB Jumbo frame • Web GUI, DHCP Kliens, 802.1Q VLAN, WRR Priority QoS, Port-alapú QoS, 802.1p CoS, Broadcast Storm vezérlés, Loop észlelés/megelőzés, IGMP Snooping v1/v2/v3, Link Aggregation, Port tükrözés • 5V DC/1A külső adapter, max. 4.37W fogyasztás • Ventilátor nélküli fém házas kivitel • Méretek: 155 x 85 x 26 mm • Súly: 325 g

15 290 Ft

Raktáron

TP-Link Switch • 5 db 10/100/1000 Mb/s RJ45-ös port • Négy PoE támogatott csatlakozóval, a tápellátás és az adattovábbítás egy kábelen • Együttműködik az IEEE 802.3af-kompatibilis eszközökkel, kibővítve az otthoni vagy irodai hálózatot  • Nincs szükség konfigurálásra 802.1pt / DSCP QoS lehetővé teszi a sima, sebességre érzékeny forgalmat 

15 290 Ft

Raktáron

TP-Link switch • Portok: 8db Gigabites RJ45 LAN (ebből 4db PoE) • Sávszélesség: 16Gbps • Nem menedzselhető • Ventillátor: nincs • Kialakítás: Asztali 


Rendezés:
123
Mutat