Légy részese sikereinknek, csatlakozz a Notebook.hu csapatához.

Aktuális nyitott pozíciónk:

Értékesítő

pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok:

Személyes kapcsolatteremtés a partnerekkel

Aktív értékesítési tevékenység

Termék információszolgáltatás

Kiadott termékek számlázása, garancia levelek kezelése

Vevői reklamációk kezelése

A termékek polcokra való helyezése

Áruátvétel, közreműködés a leltározásban

Elvárások:

Min. középfokú kereskedelmi vagy számítástechnikai végzettség

Min. 1-2 éves gyakorlat értékesítés területén

Jó műszaki affinitás

MS Office - ismeret

Kreativitás, dinamizmus

Rugalmas, nyitott hozzáállás

Precíz, önálló munkavégzés

Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előny:

Angol nyelvtudás

Informatikai termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

Kulturált munkakörnyezet

Sikeres csapatmunkában való részvétel

Kihívást jelentő, változatos munkavégzés

Professzionális háttér

Karrier lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, úgy fényképes szakmai önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldd el: karrier@notebook.hu

Fényképes szakmai önéletrajz és fizetési igény nélkül küldött pályázatot nem áll módunkban értékelni.

Árukereső.hu Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz